ajax loader

Download bovenstaand op je mobiel, pc of mac in PDF formaat

Donderdag
Op de Markt 10.00 – 00.00 uur
10.00 – 00.00 uur

Reuzenrad (hele weekend)

10.00 – 00.00 uur
10.00 – 00.00 uur

Foodtruckfestival

10.00 – 21.00 uur
10.00 – 21.00 uur

Challenge of the Admiraal (met challenges door de hele stad)

21.00 – 00.00 uur
21.00 – 00.00 uur

Muziekprogramma met Alice Springs

Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Stânfries X en andere historische schepen

17.00 uur
17.00 uur

Skûtsjelied op Dokkumer skûtsje Ebenhaëzer met Admiraliteitssjongers

Vrijdag
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Stânfries X en andere historische schepen

21.00 – 00.00 uur
21.00 – 00.00 uur

Muziekprogramma Night of the Praams met Jan Dulles, Ellen ten Damme en Robin Slutter + special guest

Op de Markt 12.00 – 00.00 uur
12.00 – 00.00 uur

Reuzenrad (hele weekend)

15.00 – 02.00 uur
15.00 – 02.00 uur

Foodtruckfestival

15.30 – 17.00 uur
15.30 – 17.00 uur

Improvisatietheater

17.00 – 22.00 uur
17.00 – 22.00 uur

Speciaalbierproeverij in de Grote Kerk

15.30 – 02.00 uur
15.30 – 02.00 uur

Muziekprogramma met Opus 3, Tess & her Highway Patrol, Mooi Wark en The Night Flight

Op de Dijk en Diepswal 15.00 – 01.00 uur
15.00 – 01.00 uur

Sligro Foodmarket; eten drinken en muziek

Zaterdag
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Stânfries X en andere historische schepen

15.00 -17.30 uur
15.00 – 17.30 uur

Abiant Bungeeroeien

17.30 uur
17.30 uur

Prijsuitreiking Abiant Bungeeroeien

21.00 – 00.00 uur
21.00 – 00.00 uur

Muziekprogramma met Racoon en The Dirty Daddies

Op de Markt 10.00 – 00.00 uur
10.00 – 00.00 uur

Reuzenrad (hele weekend)

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Creatieve workshops voor kinderen

11.00 – 16.30 uur
11.00 – 16.30 uur

Straattheater (door de hele stad)

11.00 – 02.00 uur
11.00 – 02.00 uur

Foodtruckfestival

11.00 – 02.00 uur
11.00 – 02.00 uur

Muziekprogramma met Opus 3 (Big Bands), Little Ramblin’ Boots, Davina Michelle, Bizzey en de Daredevils

Op de Helling 10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Mini-kermis, bungeecircus, ponycycles

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Demonstraties en infostands hulpdiensten

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Diverse voertuigen hulpdiensten

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Boten van ROC Friese Poort en Maritieme Academie

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

KNRM reddingsboot

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Vertrek- en eindpunt diverse rondvaartboten

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Demo met drones

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Knutselbus

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Kartbaan

Op de Voorstreek 10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Luxe sportauto’s van Bourguignon

Op het Oosterbolwerk 10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Kanovaren, waterballen

10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Scouting de Granaet met o.a. kabelbaan over het water

Oostersingel 10.00 – 18.00 uur
10.00 – 18.00 uur

Parade oude vrachtwagens VVVNN

Op de Breedstraat 10.00 – 17.00 uur
10.00 – 17.00 uur

Kunstmarkt

Op de Dijk en Diepswal 11.00 – 01.00 uur
11.00 – 01.00 uur

Sligro Foodmarket; eten drinken en muziek

Zondag
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Stânfries X en andere historische schepen

10.00 – 11.00 uur
10.00 – 11.00 uur

Kerkdienst ‘Durf!’

11.00 – 12.00 uur
11.00 – 12.00 uur

Koffieconcert met Sela

15.00 – 18.00 uur
15.00 – 18.00 uur

Adje in Concert met Piter Wilkens en Daniël Metz

Op de Markt 12.00 – 20.00 uur
12.00 – 20.00 uur

Reuzenrad (hele weekend)

12.00 – 21.00 uur
12.00 – 21.00 uur

Foodtruckfestival

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Schmink en glittertattoos

13.00 – 15.00 uur
13.00 – 15.00 uur

Adje’s Kinderfeestje

15.30 – 21.00 uur
15.30 – 21.00 uur

Muziekprogramma met My Old Suitcase, Beneden Peil, Lytse Hille en Daniël Metz

Op de Helling 12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Highland Games met Wout Zijlstra

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Kampioenschap vrachtwagen trekken

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Voetbalmuur

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

3 vs 3 basketbaltoernooi van BV Arrows

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Demo’s diverse dans- en sportverenigingen (podium)

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Vertrek- en eindpunt diverse rondvaartboten

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Knutselbus

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Kartbaan

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Mini-kermis, bungeecircus, ponycycles

12.00 – 17.00 uur
12.00 – 17.00 uur

Radiografisch bestuurbare bootjes

In het Grootdiep 12.00 – 12.45 uur
12.00 – 12.45 uur

Grachtzwemmen: prestatietocht 500 meter (Hellinghûs)

13.45 – 14.45 uur
13.45 – 14.45 uur

Grachtzwemmen: wedstrijd 1852 meter (Hellinghûs)

Op het Oosterbolwerk 12.00 – 18.00 uur
12.00 – 18.00 uur

Kanovaren, waterballen

12.00 – 18.00 uur
12.00 – 18.00 uur

Scouting de Granaet met o.a. kabelbaan over het water

Oostersingel rond 14.00 uur
rond 14.00 uur

Doorkomst Elfstedentocht Fiat500

Op de Breedstraat 10.00 – 17.00 uur
10.00 – 17.00 uur

Brocantemarkt

Op de Dijk en Diepswal 12.00 – 19.00 uur
12.00 – 19.00 uur

Sligro Foodmarket; eten drinken en muziek

Download de timesheet als PDF op je mobiel, pc of mac!

spons